Artfoods Sp. z o.o

ul. Tadeusza Śliwiaka 39
30-798 Kraków
woj. małopolskie
Polska
Regon 121290636
NIP 6793043561

Venta

Piotr Słaby
piotr.slaby@artfoods.com.pl
tel. +48 502 481 052

Witold Hajduk
witold.hajduk@artfoods.com.pl
tel. +48 602 641 079

Mariusz Grabalski
mariusz.grabalski@artfoods.com.pl
tel. +48 662 191 973

Control de calidad

Sławomir Słaby
kontrola.jakosci@artfoods.com.pl
tel. +48 604 206 818

Servicio al cliente

Katarzyna Kasprzyk
Natalia Bogdał
biuro@artfoods.com.pl
tel. +48 604 207 076
tel. +48 12 341 68 91
fax. +48 12 341 68 95

Teneduría de libros

faktury@artfoods.com.pl

Marta Gawrońska
marta.gawronska@artfoods.com.pl

Magdalena Wloczek
magdalena.wloczek@artfoods.com.pl

Natalia Bogdał
natalia.bogdal@artfoods.com.pl

tel. +48 12 341 68 91 wew.24
tel. +48 692 085 673

Venta de plátanos, maduración

Andrzej Hajduk
tel. +48 607099551
andrzej.hajduk@artfoods.com.pl

ul. Albatrosów 2
30-716 Kraków

Marcin Deptuch
marcin.deptuch@artfoods.com.pl
tel. +48 660 752 577

Grzegorz Pasek
grzegorz.pasek@artfoods.com.pl
tel. +48 602 640 807

Servicio al cliente

Iwona Kostrzyńska
iwona.kostrzynska@artfoods.com.pl

Importaciones

Países Bajos, Bélgica, Turquía

Wojciech Obodziński
wojciech.obodzinski@artfoods.com.pl
tel. +48 602 357 944

España, Guatemala, Costa Rica, Argentina, Chile

Dominika Frosztęga-Kęsek
dominika.frosztega@artfoods.com.pl
tel. +48 604 207 348

Italia

Maciej Dunin-Majewski
maciej.dunin-majewski@artfoods.com.pl
tel. +48 604 206 975

España, Francia

Monika Kucharska
monika.mazur@artfoods.com.pl
tel. +48 602 639 984

Chipre, Grecia, Macedonia, Israel, Egipto

Karolina Grodecka
karolina.mazur@artfoods.com.pl
tel. +48 784 030 008

Mariusz Gumułka
mariusz.gumulka@artfoods.com.pl
tel.+48 668 145 700

Escríbanos

Administratorem danych osobowych jest Artfoods Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tadeusza Śliwiaka 39, 30-798 Kraków, KRS: 0000361354, NIP: 6793043561. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celach analitycznych i statystycznych. Dane te będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Artfoods Sp. z o.o.